2016 Ford Kuga Makyajlı Kasayla Geliyor

Genel Hakan YÜCEL Okunma Sayısı : 1.499

2016 Ford Kuga makyajlanarak karşımıza çıktı. Otomobil sektörünün güçlü firmalarından FORD’un SUV sınıfında yarıştığı aracı Ford Kuga’ya 2016 yılında makyajlayarak kullanıcılarının karşısına çıkaracak. Bildiğiniz gibi Ford’un Amerika’dan kalma SUV sınıfında özel bir tecrübesi mevcut, bu tercümelerini de KUGA’ya aktarmış gibi görünüyor. 2016 Ford Kuga’yı 2016 Mart ayından sonra Avrupa pazarında görmeye başlayacağız. 2016 Ford Kuga şimdilik yalnızca 3 renk olarak karşımıza çıkacak.

2016 Ford Kuga Tasarımı

Aracın önden görünüşünde dikkat çeken en önemli şey ; geniş ızgaralar. Buda bizlere hava sirkülasyonun en üst düzede, hararet ve ısınmaya bağlı durumlarınsa en alt düzeyde yaşanılması ihtimalinin yoğunluğunu tahmin ettiriyor. Onun dışında Led’li siyah farlar araca farklı bir görünüm katmış. Yeni Kuga’ya arkadan bakınca da hatcback bir araç izlenimi veriyor.İç tasarımı da SUV sınıfında beklenen en önemli özelliğe sahip. İç hacmi oldukça geniş bir araç . 8 ,nc boyutundaki ekran oldukça şık bir görünüm veriyor. Kokpit kısmını görünce aklıma Focus geldi, oldukça benziyor. Ama şık bir görünüşü var.

2016 Ford Kuga Motor Seçenekleri

Aracın kaputunu kaldırınca karşımıza çıkabilecek 2 adet benzinli motor, 1 tane de dizel motor seçeneği var.1,5 EcoBoost benzinli motor; 150 HP Güç üretirken bunu manuel 6 vites araçlarda, 184 Hp güç üreten motoruysa 6 ileri otomatik vites seçeneğinde göreceğiz. Dizel motorsa 2.0 LT’lik.
2016 Ford Kuga’nın satış fiyatının 80000 civarında olmasını bekliyoruz fakat rakam konusunda henüz net bir açıklama bulunmuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakan YÜCEL {Hakan YÜCEL}

Otomobil tutkunu, bilgini, alimi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir