Civic’ini şimdi al, 2016’da öde!

Kampanya Haberleri Hakan YÜCEL Okunma Sayısı : 883

Honda Civic 2016 kampanya.01 Aralık 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli “Şimdi al, Haziran 2016’da öde” kampanyası kapsamında; 59.950 TL’den başlayan fiyatlar, % 0,92 faiz oranıyla kredi imkanı veya 1.500 TL takas desteği ile satışa sunuluyor. Honda Civic Elegance, Honda Civic Executive ve Honda Civic Black Edition versiyonlarında 2.250 TL değerinde Navigaston standart olarak bulunuyor.

Honda Civic Sedan Kampanya Bilgisi:

• Kredi, navigasyon ve takas kampanyaları sıfır km araç alımlarında, 01 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Navigasyon kampanyası; bayi stoğunda bulunan Radyo / CD çalar + MP3’lü araçlar için geçerli değildir. Kredi kampanyası ve takas kampanyası 59.950 TL değerindeki araç haricinde tüm Honda Civic Sedan model araçlar için geçerlidir. Honda Türkiye A.Ş. kampanyanın içeriğini değiştirme, kampanyayı tümü ile ya da kısmen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
• Kredi kampanyası ve takas kampanyası birleştirilemez.
• Belirtilen 59.950 TL fiyat, 2015 model Honda Civic Sedan 1.6 Dream Benzinli manuel vitesli versiyon için geçerlidir. Kampanya 150 adet stokla sınırlıdır ve 01 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
• Kredi uygulaması anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Kredi kuruluşlarının kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu değildir.
• İlanda verilen detaylı kredi tablosu hemen ödeme yapılması koşuluyla, eşit ödeme kapsamında, aylık ödenecek taksitleri belirtmektedir. Şimdi al Haziran 2016’da öde kampanyası için faiz oranları ve aylık ödenecek taksit tutarları farklıdır.
• Yıllık Ferdi Kaza Sigortası ve istihbarat ücreti yaklaşık 65 TL olup belirtilen maliyet oranlarına dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
• LTV oranı, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirası’nı aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı için %70, elli bin Türk Lirası’nın üstünde olan kısım için %50 olarak uygulanır.
• Finans kuruluşları tarafından faiz oranları üzerinde gerçekleşecek herhangi bir değişiklik kampanyaya yansıtılabilecektir.
• Honda Civic Sedan 1.6 Dream Benzinli manuel vitesli versiyon için CO2 emisyonu 154 gr/km, birleşik yakıt tüketimi 6.7 lt/100 km değerindedir.
• İlanda belirtilen kredi tablosu, sadece Koç Fianans’tan kullanılacak olan kredilerde geçerlidir.
• 6 yıl veya 150.000 km uzatılmış şartlı garanti ile ilgili detaylı bilgiyi www.honda.com.tr veya Honda Yetkili Satıcıları’ndan edinebilirsiniz.
*Hediye edilecek navigasyon; CYCLONE 8″ RRW1500’dür.
**%0,92 aylık kredi faiz oranı, sadece Koç Finans’tan kullanılacak olan kredilerde geçerlidir. ​
​***Takasa verilecek araçta; eksper, fiyat belirlemesi, aracın takasa alınıp alınmayacağı kararı tamamen Honda Yetkili Satıcısı’na aittir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakan YÜCEL {Hakan YÜCEL}

Otomobil tutkunu, bilgini, alimi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir