Oyak Kampanyası 2016 başlıyor!

Kampanya Haberleri Hakan YÜCEL Okunma Sayısı : 17.326

Oyak Kampanyası 2016 başlıyor. Oyak Genel Kurulunda her sene yapılan Renault ve Dacia Model araç kampanyası OYAK üyelerine özel fiyat avantajlarıyla 2016 yılında da yapılacaktır.

KAMPANYA BAŞLADI!! BU KONUMUZDAN LİSTEYE ULAŞABİLİRSİNİZ, LÜTFEN TIKLAYIN

Liste halinde OYAK KAMPANYASI 2016 dosyasını indirmek için tıklayın.

 

 

 

 

Son Gelişme: Oyak yaptığı açıklamayla kampanyayı 13 Mart 2016 tarihine kadar uzattı.

Oyak Kampanyası 2016 2015-2016 yılı detayları:

Resmi sitede hala yayımlanmadı ancak her sene Kasım-Aralık döneminde başvurular alınmaktadır.

Araçların teslim dönemi: Kampanya ve ilgili teslim dönemleri fabrika kontenjanları ile sınırlıdır. Kampanyada iki ayrı teslim dönemi (Şubat 2016–Mart 2016) bulunmaktadır.

Her yılın son aylarında başvuru süreci tamamlanan ve bir sonraki yılın ilk aylarında araç teslimatları gerçekleştirilen OYAK Üyelerine yönelikOtomobil Kampanyası’nın başvuru başlangıcı 2016 yılının ilk aylarına ertelenmiştir.

Bu ertelemenin en önemli nedeni, ülkemizde satışına 2016 yılında başlanacak olan Yeni Megane HB ve TALISMAN gibi modellerin de kampanyaya dahil edilebilmesidir. Ayrıca, son dönemde tüm dünyada ekonomik koşullarda (Döviz Kuru ve Faiz Oranları) meydana gelen dalgalanmalar sebebiyle gerek fiyat gerekse kredi finansman koşullarının daha sağlıklı bir biçimde oluşturulabilmesi bir diğer erteleme nedeni olarak ortaya çıkmaktadır.

Düzenlenecek kampanyada 2016 yılının ilk ayları içerisinde başvuruların alınması ve araç teslimlerinin kampanya bitiş tarihinden itibaren 3 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Ayrıca, her dönem koşullar gözden geçirilmek kaydıyla, daha önce düzenlenen kampanyalarda yaşanan model yılı değişimi, versiyon farklılaşması gibi problemlerin en aza indirilebilmesi açısından, izleyen yıllarda Üyelerimize özel otomobil kampanyaları yılın ilk aylarında başvuru alınacak şekilde planlanacaktır.

Bu çerçevede; kampanya başlangıç tarihi ve koşulları, yukarıda açıklanan koşulların sağlıklı bir şekilde oluşturulması sonrasında, 2016 yılının ilk çeyreği içerisinde duyurulacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Kaynak : OYAK

 

Güncelleme : 24.02.2016

Sevigili otodur takipçileri, oyak yaptığı açıklamayla kampanyanın uzatıldığını bilrdirdi. Oyak açıklamasın şu şekilde yaptı :

OYAK Üyeleri/BDEGS iştirakçilerine yönelik otomobil kampanyası yaşanılan olağanüstü koşullardan dolayı yararlanamayan üyelerimiz olması nedeniyle 13 Mart 2016 tarihine kadar uzatılmıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakan YÜCEL {Hakan YÜCEL}

Otomobil tutkunu, bilgini, alimi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir