Renault Talisman’ın Fiyatı Belli Oldu

Genel Hakan YÜCEL Okunma Sayısı : 716

Renault Talisman Renault’un D segmentindegi sessizliğini sonlandırıyor. Ocak sonlarında başlayan Oyak Kampanyasında Oyak Üye ve İştiraklerine satışı başlayan fakat normal şahıs için satışı yapılamayan Renault Talisman, Renault tarafından parekende müşterilere yönelik satış rakamlarını ve aracın teslimat ayrıntılarını açıkladı. İşte ayrıntılar…

Renault Talisman Ne Zaman Satılacak ?

Renault’un yaptığı açıklamaya göre Mart ayında aracın satışına başlanacaktır. Tuch ve İcon olmak üzere iki farklı seçenek ve 10 ayrı renkle satışa çıkacak.
Renault Talisman Touch paketi
Yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, elektronik klima, elektrikli park freni, ön ve arka park sensörleri, eller serbest park sistemi, cruise control ve 7’’ dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Siyah kumaş koltuklar ve koyu renk iç ambiyans ve açık renk döşeme opsiyonlarıyla karşımıza çıkacak.
Renault Talisman Icon paketi
Otomatik uzun ve kısa farlar, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, head up display, deri koltuklar, eller serbest açılan bagaj sistemi, Renault Multisense teknolojisive 8, 7’’ dikey yerleştirilmiş dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Standart siyah deri ya da opsiyon kahverengi deri koltukları içeriyor
Motor seçenekleri ;
1.5 dCi 110 beygirlik, 1.6 dCi 130 beygirlik ve 1.6 dCi 160 beygirlik motorlar olarak karşımıza çıkıyor. 1,6 dCi 160’lık motor yalnızca otomatik vites seçeneğine sahip. Diğer motorlarda kullanıcılar ister manuel, isterlerse de otomatik vitesi tercih edebilirler.
 Renault Talisman Satış Fiyatı:
Rakam aslında segmentine göre yüksek değil. 105000 TL’den satıa çıkıyor. Bu alanda Ford Mondeo, Opel Insignia ve Volkswagen Passat gibi güçlü rakiplerinin arasından kendine Pazar payı oluşturmaya çalışacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakan YÜCEL {Hakan YÜCEL}

Otomobil tutkunu, bilgini, alimi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir