Toyotadan Eski Dostlar Kapmanyası

Kampanya Haberleri Hakan YÜCEL Okunma Sayısı : 655

Toyoto’dan eski dostlarına çok özel avantajlar geliyor. Özellikle 2007 ve öncesi dönemlere ait bir Toyota aracınız varsa; bu haberimiz tamda sizlere göre.
Otomobil üreticilerinin değer verdiği en önemli 2 unsur vardır. Bunların birisi sadakat, bir diğeri de tavsiye. Yani hem araç satın almış kullanıcılarını kaybetmek istemezler, yenilediklerinde bile kendilerinde kalsın isterler; hemde sattıkları araç kullanıcının kullanmış oldukları araçları çevre, eş ve dostlarına tavsiye etmesini isterler. Toyoto’da buna göre hareket ederek sadık müşterine özel kapmanya çıkardı ESKİ DOSTLAR.
Toyotadan Eski Dostlar Kapmanyası NEDİR ?
Özellikle 2007 ve öncesi seçili Corolla ve Yaris modelleri için çok cazip fiyat avantajlarına sahip “Özel Fiyatlandırılmış Parçalar ve Avantajlı Menü” gruplarının oluşturulduğu fırsat paketlerinde, farklı bakım ve onarım menüleri yer alırken, birçok yedek parça da avantajlı olarak sunulacak.
“Yılların Toyotacılarına Eski Dostlar Paketi” ile 2007 ve öncesi tüm model yılı araçlar Toyota Forever Kart “diamond” statüsüne kavuşurken, yedek parçada yüzde 20, işçilikte yüzde 30 ve daha birçok avantaj sağlamış olacak. Eski dostlar paketi ile Toyota Plazalara gelenler ayrıca Medline Acil Sağlık Hizmetleri’nden de bir yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecekler.
Çok özel fırsatların yer aldığı “Eski Dostlar Paketi”nden yararlanmak için, 2007 yılı ve öncesi Toyota’nızı en yakın Toyota Plaza’ya götürmeniz yeterli olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakan YÜCEL {Hakan YÜCEL}

Otomobil tutkunu, bilgini, alimi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir